Belgische Federatie van de Tegelzetters en Mozaïekbewerkers

Lokale afdelingen

Minimaliseren

In Vlaanderen


In de provincie Antwerpen

Confederatie Bouw Provincie Antwerpen, vzw

T. Van Rijswijckplaats 7 bus 2 , 2000 Antwerpen

E-mail: 
antwerpen@confederatiebouw.be
www.confederatiebouw.be/antwerpen

Kantoor Antwerpen: T. Van Rijswijckplaats 7 bus 2, 2000 Antwerpen - T 03 203 44 00 / F 03 232 79 37

Kantoor Turnhout: Parklaan 44, 2300 Turnhout -
T 014 42 00 71 / F 014 42 04 34


In de provincie Vlaams-Brabant

Confederatie Bouw Leuven, vzw

Dreefstraat 8, 3001 Heverlee -
T 016 22 40 84 / F 016 23 90 29

E-mail: leuven@confederatiebouw.be
www.confederatiebouw.be/brusselvlaamsbrabant


In de provincie Limburg

Confederatie Bouw Limburg, vzw

Bouwcampus - Wetenschapspark 33, 3590 Diepenbeek -
T 011 30 10 30 / F 011 22 29 39

E-mail: limburg@confederatiebouw.be
www.confederatiebouw.be/limburg


In de provincie Oost-Vlaanderen

Confederatie Bouw Provincie Oost-Vlaanderen, vzw

Tramstraat 59, 9052 Zwijnaarde

E-mail: 
oost-vlaanderen@confederatiebouw.be
www.confederatiebouw.be/oostvlaanderen

Kantoor Gent (Maatschappelijke zetel): Tramstraat 59, 9052 Zwijnaarde - T 09 244 45 00 / F 09 244 45 10

Kantoor Sint-Niklaas: Kleine Laan 29, 9100 Sint-Niklaas -
T 03 760 47 80 / F 03 760 47 89

Kantoor Aalst: Kareelstraat 138/1, 9300 Aalst -
T 053 21 18 76 / F 053 79 03 16


In de provincie West-Vlaanderen

Confederatie Bouw West-Vlaanderen, vzw

Kortrijksestraat 389 A, 8500 Kortrijk

E-mail: west-vlaanderen@confederatiebouw.be
www.confederatiebouw.be/westvlaanderen

 

In Bruxelles


Brussel-Halle-Vilvoorde

Confederatie Bouw Brussel-Halle-Vilvoorde, vzw
Rue d'Arlon 92, 1040 Bruxelles - 
T 02 230 14 20 / F 02 230 23 89

E-mail: 
bruxellesvlaamsbrabant@confederationconstruction.be
www.confederationconstruction.be/bruxellesvlaamsbrabant

 

In Wallonïe


In de provincie Waals-Brabant

Confédération Construction Brabant Wallon, asbl

Rue des Croix du Feu 5, 1420 Braine-l'Alleud -
T 02 384 35 52 / F 02 384 81 28

E-mail: brabantwallon@confederationconstruction.be
www.confederationconstruction.be/brabantwallon


In de provincie Henegouwen

Confédération Construction Hainaut - Charleroi, asbl

Boulevard Audent 25, 6000 Charleroi -
T 071 20 91 80 / F 071 20 91 89

E-mail: charleroi@confederationconstruction.be
www.confederationconstruction.be/hainaut


Confédération Construction Hainaut - Le Roeulx, asbl

Rue de Baume 158, 7100 La Louvière -
T 064 33 69 08 / F 064 33 88 45

E-mail: leroeulx@confederationconstruction.be
www.confederationconstruction.be/hainaut


Confédération Construction Hainaut - Mons, asbl

Boulevard Initialis 15, 7000 Mons -
T 065 35 42 38 / F 065 35 15 54

E-mail: mons@confederationconstruction.be
www.confederationconstruction.be/hainaut


Confédération Construction Hainaut - Hainaut Occidental, asbl

Rue du Follet 10/101, 7540 Kain (Tournai) -
T 069 68 77 10 / F 069 68 77 11

E-mail: tournai@confederationconstruction.be
www.confederationconstruction.be/hainaut


In de provincie Luik

Chambre de la Construction de Liège, asbl

Galerie de la Sauvenière 5, 4000 Liège - T 04 232 42 70 / F 04 222 39 54

E-mail: chambre.liege@ccl.be
www.ccl.be


Confédération Construction de l'arrondissement de Verviers, asbl
Konföderation Baufach Bezirk Verviers, VoG

Avenue du Parc 42, 4650 Chaineux -
T 087 29 10 60 / F 087 29 10 66

E-mail: verviers@confederationconstruction.be
www.confederationconstruction.be/verviers


In de provincie Luxemburg

Confédération Construction Province de Luxembourg, asbl

Rue Fleurie 2, 6800 Libramont-Chevigny -
T 061 23 07 70 / F 061 22 34 35

E-mail: info@cclux.be
www.cclux.be


In de provincie Namen

Confédération Construction Namur, asbl

Avenue Prince de Liège 91/13, 5100 Jambes -
T 081 20 68 30 / F 081 20 68 32

E-mail: namur@confederationconstruction.be
www.construction-namur.be